Ta strona używa plików cookies. Polityka Prywatności    OK

O mnie

Cześć!

Od kiedy pamiętam, fascynowały mnie komputery. Z początku było to wyłącznie granie w gry na Amidze, ale już w chwili posiadania mojego pierwszego PC zacząłem interesować się informatyką dużo szerzej. Niestety, w czasach Internetu dostępnego przez 0202122 ciężko było znaleźć odpowiednie materiały do nauki, a nie rozumiałem jeszcze na tyle angielskiego, aby korzystać z fachowej literatury związanej z programowaniem. Mimo to, mając kilkanaście lat, wiedziałem już, że swoją karierę będę chciał związać z szeroko rozumianą branżą IT. Wybrałem studia informatyczne, podczas których znalazłem swoją pierwszą pracę w banku i tak to się zaczęło. Nigdy jednak nie nauczyłem się w wystarczającym stopniu programowania, ponieważ praca zawodowa otworzyła przede mną zupełnie inne ścieżki rozwoju, które były dla mnie bardziej interesujące – analizę biznesową oraz zarządzanie projektami i rozwój produktu.

Jestem przedsiębiorcą, founderem, CxO, managerem z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT i budowaniu produktów cyfrowych dla klientów z różnych branż (m.in. bankowość, ubezpieczenia, budownictwo, media, IT, TSL).

Przez lata próbowałem tworzyć własne biznesy, m.in. agencję fotograficzno-medialną, kilka sklepów internetowych, butikową firmę konsultingową, firmę informatyczną, software house czy firmę świadczącą usługi prawne.
Żadne z tych przedsięwzięć nie zakończyło się sukcesem, ale dzięki nim nauczyłem się wiele o budowaniu firm, zarządzaniu, finansach, tworzeniu produktów, sprzedaży i marketingu.

W 2020 roku zacząłem współtworzyć startup HearMe. Oferujemy holistyczne usługi wsparcia i rozwoju dla pracowników poprzez anonimowe konsultacje ze specjalistami od zdrowia psychicznego. Byliśmy jednym z pionierów tego typu świadczeń pracowniczych na polskim rynku.

W wolnym czasie wychowuję wraz z żoną wspaniałego syna, uwielbiam czytać książki (polecane przeze mnie tytuły możecie sprawdzić na tej stronie), spędzać czas w lesie, biegać, dźwigać ciężary oraz grać w golfa. Interesuję się biohackingiem, biznesem, nowymi technologiami i buddyjską filozofią.

Jeśli masz jakieś pytania — pisz do mnie śmiało.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, poszukujesz doradcy lub mentora w tematach operacyjnych, sprzedażowych, produktowych — zachęcam do kontaktu również przez LinkedIn.

Liczę na to, że znajdziesz na moim blogu coś dla siebie.

Jeśli nie możesz znaleźć nikogo, kto rozwiązuje ten sam problem, to może powinieneś zadać sobie pytanie, czy on naprawdę istnieje?

Nicolaj Højer Nielsen

Archiwum

Polecane wpisy