Ta strona używa plików cookies. Polityka Prywatności    OK

O mnie

Cześć!

Od kiedy pamiętam, fascynowały mnie komputery. Z początku było to wyłącznie granie w gry na Amidze, ale już w chwili posiadania mojego pierwszego PC zacząłem interesować się informatyką dużo szerzej. Niestety, w czasach Internetu dostępnego przez 0202122 ciężko było znaleźć odpowiednie materiały do nauki, a nie rozumiałem jeszcze na tyle angielskiego, aby korzystać z fachowej literatury związanej z programowaniem. Mimo to, mając kilkanaście lat, wiedziałem już, że swoją karierę będę chciał związać z szeroko rozumianą branżą IT. Wybrałem studia informatyczne, podczas których znalazłem swoją pierwszą pracę w banku i tak to się zaczęło. Nigdy jednak nie nauczyłem się w wystarczającym stopniu programowania, ponieważ praca zawodowa otworzyła przede mną zupełnie inne ścieżki rozwoju, które były dla mnie bardziej interesujące – analizę biznesową oraz zarządzanie projektami i rozwój produktu.

Jestem kierownikiem projektów i product ownerem z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów IT dla klientów różnej wielkości (MŚP, korporacje, startupy) z różnych branż (m.in. bankowość i ubezpieczenia, branża budowlana, medialna, finansowa, IT, TSL). Ponadto obserwuję rynek, analizuję różne branże, przyglądam się nowinkom technologicznym oraz ciekawym modelom biznesowym w poszukiwaniu pomysłu na uruchomienie kolejnego własnego przedsięwzięcia lub wsparcia istniejącego.

Moje zainteresowania dotyczą głównie obszarów związanych z prowadzeniem biznesu, przedsiębiorczością, uruchamianiem i prowadzeniem startupów, zarządzaniem, budową i rozwojem produktu oraz technologiami IT.

W marcu 2020 roku stworzyłem wraz ze wspólnikami startup HearMe oferujący profesjonalne konsultacje psychologiczne online dla pracowników z wykorzystaniem naszej autorskiej, dedykowanej platformy zapewniającej pełną anonimowość oraz szyfrowanie end-to-end. Mamy mocny team założycielski oraz świetnych psychologów na pokładzie, posiadających doświadczenie biznesowe (praca w IT, sprzedaży, HR, marketingu i wielu innych).

W kwietniu 2021 roku weszliśmy z konsultacjami psychologicznymi online na rynek brytyjski i jako Emplomind budujemy tam z powodzeniem swoją pozycję. Jeśli chcesz dołączyć do jednego z najszybciej rozwijających się startupów w obszarze mental health w tej części Europy, to zachęcam Cię do kontaktu! 🙂

W wolnym czasie wychowuję wraz z żoną wspaniałego syna, uwielbiam czytać książki (polecane przeze mnie tytuły możecie sprawdzić na tej stronie), rozwijam swoją wiedzę z zakresu sprzedaży, finansów, nowych technologii, marketingu oraz prowadzenia biznesu, a od maja 2019 oddaje się mojemu wymarzonemu hobby — grze w golfa.

Jeśli masz jakieś pytania — pisz do mnie śmiało.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, poszukujesz doradcy lub mentora w tematach operacyjnych, sprzedażowych, produktowych — zachęcam do kontaktu również przez LinkedIn.

Liczę na to, że znajdziesz na moim blogu coś dla siebie.

Jeśli nie możesz znaleźć nikogo, kto rozwiązuje ten sam problem, to może powinieneś zadać sobie pytanie, czy on naprawdę istnieje?

Nicolaj Højer Nielsen

Archiwum

Polecane wpisy